Raporty Apteczne

Rejestr aptek w liczbach: zmiany, rankingi, koncentracja i gęstość rynku aptecznego w Polsce

Strona główna / Katalog aptek / Łódzkie / Rossoszyca / Punkt Apteczny zdrówko

Apteka Zdrówko
Punkt Apteczny

Punkt Apteczny zdrówko

Adres

Warcka 9
98-290 Rossoszyca
województwo Łódzkie

Pokaż trasę w Google Maps

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00 - 15:30
Wtorek08:00 - 15:30
Środa08:00 - 15:30
Czwartek08:00 - 15:30
Piątek08:00 - 15:30
Sobota08:00 - 14:00
NiedzielaNieczynne

Nie zgadzasz się z podanymi danymi lub przypisaniem apteki do sieci? Wyślij nam wiadomość!

Napisz do nas

Historia zmian tej apteki

Wczytywanie…

Wczytywanie…

Wczytywanie…

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się Punkt Apteczny zdrówko?

Punkt Apteczny zdrówko mieści się pod adresem Warcka 9, 98-290 Rossoszyca (województwo Łódzkie), według danych z Rejestru Aptek.

Jak skontaktować się z Punkt Apteczny zdrówko?

Z Punkt Apteczny zdrówko można skontaktować się telefonicznie pod numerem 43 827-85-71. Numer pochodzi z publicznych danych rejestrowych.

Jakie są godziny otwarcia Punkt Apteczny zdrówko?

Punkt Apteczny zdrówko jest czynna w następujących godzinach: Pon: 08:00 - 15:30; Wt: 08:00 - 15:30; Śr: 08:00 - 15:30; Czw: 08:00 - 15:30; Pt: 08:00 - 15:30; Sob: 08:00 - 14:00. Aktualne godziny warto potwierdzić bezpośrednio w placówce.

Czy Punkt Apteczny zdrówko należy do sieci aptecznej?

Tak. Punkt Apteczny zdrówko działa w ramach sieci aptecznej Apteka Zdrówko. Przynależność do sieci ustalamy na podstawie danych rejestrowych, takich jak nazwa apteki, NIP lub adres e-mail.

Ile aptek działa w mieście Rossoszyca?

Liczba aptek w mieście Rossoszyca wynosi 1, według Rejestru Aptek.

Dane o aptekach pochodzą z publicznego Rejestru Aptek i są aktualizowane na bieżąco. Wyniki mają charakter wyłącznie orientacyjny, zalecamy potwierdzenie danych teleadresowych bezpośrednio w aptece. Przypisanie apteki do sieci jest przybliżeniem i może być błędne. Więcej o metodologii.